امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
حقوق بشر آمریکایی دروغی بزرگ است/ توسعه قاچاق مواد مخدر یکی از برنامه های امریکا برای سلطه بر کشورهای خاورمیانه بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۳۷
کد مطلب: 19734
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: خیرخواهی آمریکا برای ملت ایران فریبی بزرگ است چراکه دولت آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است و تنها به دنبال منافع خود در جهان است و در راه رسیدن به این منافع به راحتی حقوق ملت های مظلوم جهان را پایمال می کند.
مولوی  ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز؛ اظهار کرد: با ورود آمریکا به افغانستان که  از سال ۲۰۰۲ تا سال ۲۰۲۱ به مدت ۱۹ سال به طول انجامید، کشت خشخاش و قاچاق مواد مخدر به کشورهای منطقه و از جمله ایران چندین برابر شد، چراکه امریکا  در طول این سالها از فروش مواد مخدر برای تامین هزینه گروهک های تروریستی و کسب درآمد استفاده می کرد.

وی افزود: امریکا پای مواد مخدر صنعتی را به کشورهای خاورمیانه باز کرد تا جوانان کشورهای اسلامی و از جمله ایران را گرفتار اعتیاد به مواد مخدر کرده تا دیگر غیرت مقابله با دشمن را نداشته باشند، توسعه قاچاق مواد مخدر یکی از  صدها برنامه امریکا علیه مردم ایران و کشورهای خاورمیانه است که البته  تا کنون هوشیاری مردم و مسولین این توطئه را خنثی کرده است و کشور ما حرف اول را در مبارزه با مواد مخدر می زند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، امریکا از هر راهی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران استفاده کرد و تغذیه مخالفین، دشمنان جمهوری اسلامی و در راس آنان گروهک منافقین را در صدر برنامه های خویش قرار داد.

وی تاکید کرد: دشمنی استکبار جهانی با نظام جمهوری اسلامی ایران همیشگی است، تحمیل جنگ ۸ ساله علیه انقلاب اسلامی، سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس، ترور دانشمندان هسته ای، تغذیه گروهک های تروریستی ، منافقان و اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشور ما تنها بخشی از دشمنی و دسیسه های امریکا علیه جمهوری اسلامی ایران است.

مولوی ریگیان پور بیان کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل، همیشه این دشمنی را با نظام جمهوری اسلامی خواهند داشت مگر اینکه نظام جمهوری اسلامی از آن اهداف و آرمان های بزرگ خودش دست بردارد و یکی از اهدافی را که دشمن برای حضورش در منطقه خاورمیانه طراحی کرده است، در راستای برخورد با نظام جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی دروغی بزرگ است، اذعان کرد: خیرخواهی آمریکا برای ملت ایران فریبی بزرگ است چراکه دولت آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر است و تنها به دنبال منافع خود در جهان است و در راه رسیدن به این منافع به راحتی حقوق ملت های مظلوم جهان را پایمال می کند.

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark