وحشتناک ترین تورهای گردشگری دنیا +تصاویر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۴
کد مطلب: 13299
 
بشر همیشه علاقه مند است تا موجودات ماوراء طبیعی از جمله ارواح را ببیند ، هرقدر این تجربه بخواهد ترسناک باشد برای بسیاری از مردم جذاب و هیجان انگیز است.

به گزارش پایگاه خبری لادیز؛به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ بشر همیشه علاقه مند است تا موجودات ماوراء طبیعی از جمله ارواح را ببیند ، هرقدر این تجربه بخواهد ترسناک باشد برای بسیاری از مردم جذاب و هیجان انگیز است. همین موجب شده تا در برخی نقاط تورهایی برای مشاهده و برخورد با ارواح برگزار شود.

این تورها معمولا افراد را به داخل خانه ها و بناهای متروکه ای که معمولا داستان های ترسناکی درباره شان گفته می شود می برند. آیا در این تورها ، ارواح مشاهده می شوند ؟

با ما همراه باشید تا با تورهای ارواح بیشتر آشنا شوید.

 ترسناک ترین تورهایی که می توانید بروید +تصاویر

 ترسناک ترین تورهایی که می توانید بروید +تصاویر

هتل کیو استیشن ((Q Station – سیدنی – استرالیا

کیو استیشن نام یک هتل است که در پارک ملی هاربور سیدنی قرار گرفته است. بخشی از این هتل در گذشته یک ایستگاه قرنطینه بوده است.

مهاجرانی که بین سالهای 1830 الی 1884 به سیدنی می آمدند و مشکوک به داشتن بیماریهای مسری بودند در این مرکز به مدت 40 روز قرنطینه می شدند.

بسیاری از این مهاجران ، به تعداد 600 نفر ، طی این پروسه جان خود را از دست می دادند و گزارش ها حاکی از اینست که برخی از افراد قرنطینه شده هیچگاه ساختمان را ترک نکردند! همین موجب شده این مرکز به یکی از متروکه ترین و ترسناک ترین نقاط در استرالیا تبدیل شود.

هتل کیو استیشن نیز از این فرصت استفاده کرده و برای میهمانانش تورهایی را به داخل این مرکز قرنطینه ارائه می دهد. یکی از ترسناک ترین این تورها ، تور خوابیدن در میان ارواح است. این تور بدین صورت است که پس از نیمه شب به داخل این ساختمان متروکه می روند ، افرادی که برای تور ثبت نام کرده اند باید با خودشان کیسه خواب ببرند و در اتاق هایی که در گذشته پزشکان و پرستاران در آنها اقامت می کردند یک شب را سپری کنند. داستان ها و شایعات مختلفی درباره دیده شدن ارواح و رخ دادن اتفاقات غیرمعمول در این ساختمان گفته می شود.

 ترسناک ترین تورهایی که می توانید بروید +تصاویر

 پناهگاه هسته ای هک گرین (Hack Green Nuclear Bunker)- چشایر – انگلستان

اینجا جایی برای ترسوها نیست. پناهگاه هک گرین یکی از مخفی ترین  سایت های دفاعی در انگلستان بوده است. این پناهگاه زیرزمینی برای مدت 500 سال مسئولیت دفاع در برابر جنگ ها و مبارزه های مختلفی را بعهده داشت و شاهد مرگ های متعددی نیز بوده است. وقتی که هوا کاملا تاریک می شود تورهایی برای گشتن این پناهگاه و اتاقک های ترسناک و عجیبش برگزار می شود. علاقه مندان به یافتن ارواح می توانند با خودشان وسایل ضبط صدا ببرند تا در صورت وجود صداهای مرموز و مشکوک ، آن را ضبط کنند. تور پیدا کردن ارواح یا موجودات ماوراء طبیعی در این پناهگاه تا ساعت 4 صبح ادامه دارد.

 ترسناک ترین تورهایی که می توانید بروید +تصاویر 

خانه وحشت بلوم هاوس ( The Blumhouse of Horrors ) – لس آنجلس – آمریکا

در شهر لس آنجلس یک سالن تئاتر متروکه وجود دارد که مدتهاست به روی عموم مردم بسته است. اما در ماه اکتبر با یک سفر ترسناک برای علاقه مندان به هیجان و ترس باز می شود. داستان این سالن تئاتر متروکه به سال 1930 باز می گردد ، زمانیکه همسر صاحب این سالن دوست داشت تا دستیار یک جادوگر شود ، بنابراین او به داخل جعبه جادویی شده و هیچگاه از آن خارج نمی شود.

برخی معتقدند روح او هنوز در این ساختمان وجود دارد. این سالن متروکه پس از مدتها به کمک شرکت تولیدکننده فیلم بلوم هاوس پروداکشنز ( که فیلم های ترسناکی نظیر پارانورمال اکتیویتی و Insidious را تولید کرده است ) بازگشایی می شود و تا اوایل ماه نوامبر تورهایی برای گشتن این سالن متروکه و ترسناک برگزار می شود.

 ترسناک ترین تورهایی که می توانید بروید +تصاویر

هتل استنلی ( The Stanley Hotel )

این هتل جاییست که الهام بخش استفان کینگ برای نوشتن داستان فیلم معروف The Shining بوده است. هتل استنلی در سال 1909 افتتاح شد ، این هتل تاریخی توسط معماری به نام F.O.Stanley طراحی شده است اما بخاطر داستان هایی که درباره بازدیدکنندگان ماوراء طبیعی و ارواح در این هتل گفته شده است بسیار شهرت دارد یا شاید بتوان گفت بدنام است. برخی می گویند همسر استنلی هنوز پیانوی قدیمی درون این هتل را می نوازد و فرزندان او نیز نیمه شب شروع به خندیدن می کنند.

استفان کینگ برای نوشتن فیلمنامه معروف The Shining در اتاق شماره 217 این هتل اقامت داشت. پس از اکران این فیلم و محبوب شدن آن ، هتل استنلی نیز بار دیگر روی کار آمد. هتل استنلی در حال حاضر یک هتل متروکه است اما تورهایی برگزار می شود که علاقه مندان به ارواح را به داخل این هتل پر رمز و راز می برد تا از نزدیک ببینند چه اتفاقی برای مسافران این هتل میفتاده است.

 ترسناک ترین تورهایی که می توانید بروید +تصاویر

خانه مرموز وینچستر ( Winchester Mystery House )

افسانه ها اینگونه می گویند که این خانه برای اقامت ارواح ساخته شده است. شخصی به نام سارا وینچستر در این خانه اقامت داشت ، گفته می شود او می توانست با ارواح صحبت کند چرا که شبها با دختر و همسرش که هر دو مرده بودند صحبت می کرد.این خانه یک راهروی مخفی پیچ در پیچ ، پنجره ای به داخل اتاق ها و پلکانی دارد که به هیچ کجا ختم نمی شود ! امروزه تورهای ارواح برای بازدید از این ساختمان مرموز و ملاقات با ارواح داخل آن برگزار می شود.

منبع: لست سکند

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark