امام جمعه اهل سنت میرجاوه :
بصیرت و ولایت پذیری ملت ایران حماسه9دی را خلق کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۵
کد مطلب: 13839
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:مردم ایران با خلق حماسه ۹ دی ثابت کردند که همواره پشتیبان رهبر انقلاب و ولیه فقیه خویش هستند و به دشمنان اجازه دخالت در امورات داخلی کشور را نخواهند داد.
مولوی عبدالحیم ریگیان پوردرگفتگو با خبرنگارلادیز؛ با اشاره به نقش مقام معظم رهبری در پایان دادن به فتنه 88اظهارکرد: مقام معظم رهبری با حضوردرجمع مردم و ایراد سخنرانی بسیارمهم توطئه های دشمنان را خنثی کردند، ایشان با بیان نکاتی مهم بصیرت مردم را بیدارواحاد جامعه را متوجه دسیسه های دشمنان کردند .
وی افزود :هوشیاری مردم باعث ایجاد اتحادی مستحکم شد وبه همه جهانیان اثبات شد که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مردم درکنار رهبرشان ایستاده اند .
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه تصریح کرد: فتنه دراتاق فکرغربی ها از مدت ها قبل طراحی شده بود، دشمنان نظام به دنبال براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند اما با خروش و جوشش مردم در حماسه 9دی دشمنان خارجی و عوامل خود فروخته داخلی ناکام شدند .
وی با اشاره به اینکه این جریان ثمره مثبتی به دنبال داشت، افزود: موجی از بصیرت افزایی در کشوردر حماسه 9 دی گسترش پیدا کرد باعث استحکام رابطه بین مردم و رهبری شد .
مولوی ریگیان پورگفت :دشمنان نظام در حماسه 9 دی ناکام ماندند و فرهنگ بصیرتی 9 دی در جامعه ماندگار شد و تکرار هرساله آن تجدید میثاقی با رهبری محسوب می شود ودر زمان حساس فعلی همچنان جا دارد مسئولین و دولت مردان این فرهنگ را بیاموزند و گسترش بدهند .
وی با بیان اینکه 9دی یادآور حماسه آفرینی مردم و ذلت دشمنان انقلاب است، خاطرنشان کرد:عده ای فریب خورده و بی بصیرت در جریان فتنه ۸۸ دنباله رو دشمنان انقلاب شدند و به پیشبرد اهداف دشمنان کمک کردند اما بصیرت مردم و رهبر انقلاب دشمنان قسم خورده انقلاب را ناکام گذاشت.

انتهای پیام / م.ر
Share/Save/Bookmark