آدرس غلط تروریستها برای توجیه یک جنایت/پیوند منافقین با تکفیری ها!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۱
کد مطلب: 17619
 
به جای جای استان پهناور سیستان و بلوچستان که نگاه کنید ردپایی از حوادث تروریستی در سالهای گذشته دیده می شود حوادثی که خون شیعه و سنی به واسطه خباثت های گروهک های تکفیری جیره خوار عربستان در هم آمیخته شده است.
 به گزارش لادیز؛به نقل از عصرهامون، حالا امروز به واسطه هوشیاری دستگاه های نظامی و امنیتی بسیاری از توطئه های همان گروهک های علاقه مند به عقب ماندگی استان و مخالف پیشرفت سیستان و بلوچستان خنثی شده است و خون آلوده شان به خوراک آخور عبری و عربی از امنیت پایدار در منطقه به جوش آمده است.

بمب گذاری نمایشی

اما پشت پرده کانال ها و رسانه های فیک وابسته به گروهک های تروریستی در سیستان و بلوچستان که داعیه دار دفاع از حقوق اهل سنت اند آنجا  مشخص می شود که "در تی وی" در اقدام رسانه ای ناشیانه در تحلیلی آبکی خبر از "بمب گذاری نمایشی" می دهد و آنها این مطلب را باز نشر میدهند. "در تی وی" این رسانه وابسته به بهاییت مدعی میشود که حکومت با همکاری سپاه تصمیم دارد در سیستان و بلوچستان یک بمب گذاری انجام دهد تا پس از دستگیری افراد به عنوان اقدام تروریستی دست به اعدام بزند.

عملیات خام رسانه ای آنها با یک خبرسازی جعلی مشابه صد ها عنوان اقدامات کور منافقین در طول سالهای انقلاب اسلامی اینبار علیه سپاه پاسداران درست در زمانی رقم میخورد که در چند روز گذشته "حسن دهواری"، "الیاس قلندرزهی"  و "امید محمودزهی" به سبب اقدامات تروریستی و شرارت به دار مجازات آویخته شده اند و در کنار آن گروهک جیش الظلم خبر از انفجارات برای اقدام تلافی جویانه خود داده است. از طرفی تفاله تروریست ها هم در چند کانال تلگرامی که دارد دست به بازنشر مطلب این تلویزیون اینترنتی میزند غافل از آنکه مردم سیستان و بلوچستان به خوبی با پروژه های نخ نمای آن آشنا بوده و علما و سران طوایف اهل سنت اقدامات آنها را بارها محکوم کرده اند.

پیوند منافقین با تکفیری ها

اما چرا تلویزیون اینترنتی در تی وی پرچم دار انتشار این خبر میشود؟ پاسخ ساده است.

این رسانه ضد انقلاب از سویی صدای گروهک تروریستی منافقین شناخته می شود و از دیگر سو تلاش دارد اهداف سرویس های جاسوسی ضد ایرانی را البته به صورت ناشیانه و غیر حرفه ای پیاده کند. از طرفی نقطه مشترک مهمی با برخی افراد و جریانات سیاسی داخل کشور نیز پیدا کرده که این نقطه همکاری از لابه لای برخی مصاحبه ها ی رمز آلود در مقاطع خاص قابل مشاهده است.

 اعلام فراخوان‌ برای درگیری و آشوب های خیابانی با سلاح سرد و گرم،آموزش ساخت بمب و تخریب اموال عمومی و حمایت از گروهک های تروریستی جیش الظلم و الاحوازی و ... گوشه ای از اقدامات این رسانه است که خاستگاه فکری  آن فرقه ضاله بهاییت بوده که امروز جامه دفاع از حقوق بشر بویژه مردم بلوچ و اهل سنت منطقه را به تن کرده است.

نکته قابل توجه و قابل تامل طراحی سناریوی تخریب سپاه، در هماهنگی پرداختن به سوژه های تخریبی و نشر اکاذیب در این تلویزیون به ظاهر حقوق بشری با حلقه گروهک های تروریستی و مسلحانه منطقه است، اتهامات بدون سندی که به طور مشترک میان چند کانال تلگرامی برای تشویش اذهان عمومی و سلب اعتماد در داخل  برای تخریب سپاه که در حوزه امنیت پایدار و محرومیت زادیی موفق عمل کرده دست به دست می شود.

با مرور اقدامات کور سرویس های جاسوسی فعال در منطقه که بارها از اقتدار دستگاه امنیتی ضربه خورده اند و با نگاهی به مظلومیت شهدای شیعه و سنی که در جنوب شرق به شهادت رسیده اند پرده از چهره واقعی مترسک های وهابیت و منافقین در طول تاریخ سیستان و بلوچستان کنار می رود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark