آمریکا دشمن همیشگی ملت ایران است/ مردم ایران با روحیه ای انقلابی در مقابل دسیسه های استکبار می ایستند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۲
کد مطلب: 15981
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: دولت آمریکا سعی دارد تا با فشار اقتصادی و اعمال تحریم های ظالمانه ، روحیه انقلاب ملت ایران را تضعیف کند اما ملت ما 13 آبان امسال را باشکوه تر از گذشته برگزار می کند.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد:اگرچه دولت آمریکا جنگ روانی و اقتصادی گسترده ای را علیه کشور شروع کرده اما ملت ما همان ملت شجاع و انقلابی 13 آبان 58 هستند که لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند و با همان روحیه انقلابی در مقابل دسیسه های استکبار می ایستند.
وی افزود: امسال با توجه به هجمه های گسترده دشمنان، حضور مردم انقلابی و دانش آموزان و دانشجویان باید پرشورتر از گذشته باشد تا مشت محکمی در دهان آمریکا، ایادی آن و دشمنان نظام باشد.
وی خاطرنشان کرد: دولت آمریکا سعی دارد تا با فشار اقتصادی و اعمال تحریم های ظالمانه ، روحیه انقلاب ملت ایران را تضعیف کند اما ملت ما 13 آبان امسال را باشکوه تر از گذشته برگزار می کند.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: دولت آمریکا از گذشته تاکنون به دنبال دشمنی با جمهوری اسلامی بوده است اکنون نیز با افزایش تحریم ها سعی دارد تا ملت ما را مایوس کند اما مردم ما با اقتدار 40 سالگی انقلاب را جشن خواهند گرفت و دولت و ملت در کنار هم در مقابل این فشارهای اقتصادی ایستادگی می کنند.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه تاکید کرد: آمریکا دشمن همیشگی ملت ایران است و همواره به دنبال جنگ افروزی و چپاول سایر کشورها برای دستیابی به ثروت ها ونفت سایر آنهاست و هرگز دست از این خوی استکباری خود نخواهد کشید.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark