تفکر و خوی استکباری آمریکا بر همگان آشکار است/تحریم ها در اراده ملت ایران تاثیری ندارد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰
کد مطلب: 15980
 
نماینده مردم خاش،میرجاوه ونصرت آباد گفت: ملت ما ملتی آگاه و با بصیرت و پشتیبان انقلاب هستند و تحریم ها در اراده ملت ایران تاثیری ندارد.
تفکر و خوی استکباری آمریکا بر همگان آشکار است/تحریم ها در اراده ملت ایران تاثیری ندارد
علی کرد در گفت وگو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: تفکر و خوی استکباری آمریکا و ایادی و آن و تلاش های مذبوحانه آنان برای افزایش فشار اقتصادی و جنگ روانی در کشوربر همه آشکاراست چراکه دولت آمریکا سعی دارد تا با تشدید تحریم ها ملت ایران را مایوس کند اما هرگز موفق نخواهد شد.
وی افزود:آمریکا با خیال خام خود می تواند با تشدید تحریم می تواند ملت ایران را از انقلاب دلسرد کند اما ملت ما ملتی آگاه و با بصیرت و پشتیبان انقلاب هستند و تحریم ها در اراده ملت ایران تاثیری ندارد.
وی خاطرنشان کرد:با توجه به هجمه های دشمنان می طلبد همه ملت ایران پرشورتر از گذشته در راهپیمایی 13آبان حضور پیدا کنند و انزجار خود را از سیاست های استکباری آمریکای جنایتکار اعلام کنند و دولت و ملت در کنار هم فریاد استکبارستیزی و حمایت از انقلاب اسلامی سر دهند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه حضور گسترده ملت در این راهپیمایی تجدیدبیعت با راه امام راحل ، شهدای انقلاب و شهدای مدافع حرم است، تاکید کرد: ملت ایران با حماسه حضور خود در راهپیمایی13 آبان باری دیگربه جهان ثابت می کنند که همواره پشتیبان انقلاب و رهبر خویش هستند و تحریم های ظالمانه استکبار نمی تواند در ایستادگی ملت ایران خللی واردکند وما با تکیه بر دانش داخلی خود به پیشرفت و توسعه روز افزون می رسیم.
Share/Save/Bookmark