ناگفته های فرزند شهید میرحسینی درباره فرمانده سابق مرزبانی سیستان وبلوچستان!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۹
کد مطلب: 17131
 
مصطفی میرحسینی فرزند شهید میرحسن میرحسینی در آخرین روز حضور فرمانده مرزبانی سیستان وبلوچستان در استان دست به بیان یکی از بزرگترین رازهای سردار سعید کمیلی زد.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛در مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرزبانی سیستان وبلوچستان که صبح امروز و با حضور فرمانده مرزبانی کشور و سایر مسئولان و مرزبانان برگزار شد یکی از فرزندان شهید استان با قرار گرفتن پشت تریبون یکی از رازهای بزرگ سردار کمیلی که تنها تعداد انگشت شماری از آن اطلاع داشتند را بیان کرد.

مصطفی میرحسینی در سخنرانی خود به موضوع پیامک ارسالی از طرف یکی از مرزبانان به فرمانده خود اشاره کرد و همین موضوع را دلیلی بر دگرگونی حال وی عنوان کرد.

این فرزند شهید در پایان مراسم به خبرنگار عصرهامون گفت: ماجرا از این قرار است که یکی از سربازان مرزبانی در پیامکی خطاب به فرمانده خود نوشت که شما در دفتر کاری خود زیر باد خنک اسپلیت و کولرهای گازی با بهترین امکانات و غذای گرم خدمت می کنید و به فکر سربازان در نقاط دورافتاده که از ابتدایی ترین امکانات هم محروم هستید نبوده و از حال و روز آنها بی خبرید.

به گفته میرحسینی؛ همین یک پیامک ساده کافی بود تا این فرمانده مجاهد و بی ریا از همان تاریخ، آب و غذا و پشت میزنشینی را بر خود حرام کند و تا جایی که امکان داشت خودش را به شرایط مرزبانان در دورافتاده ترین پاسگاه مرزی نزدیک کرد اما تنها تعداد انگشت شماری از همراهان وی موضوع را اطلاع داشتند.

وی ادامه داد: بارها و بارها اتفاق افتاد که شاهد بودیم حاج سعید از خوردن آب و غذا امتناع می کرد و در نهایت پس از چندین ماه از گذشت این روال، متوجه شدیم این فرمانده خاکی و مخلص از همان زمان دریافت پیامک از سوی سرباز مرزبانی روزها را به روزه داری مشغول بوده است.

بنا به گفته میرحسینی؛ قریب به "یکسال" از روزه داری دائمی حاج سعید کمیلی در زمان خدمت خود در سیستان وبلوچستان می گذرد و این راز تا امروز سر به مُهر مانده بود که در روز پایان ماموریت وی در استان و برخلاف میل باطنی فرمانده مرزبانی و صرفاً به جهت تقدیر از خدمات شایسته او اعلام شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark