سند 2030 در تعارض با هویت فرهنگی کشوراست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۵
کد مطلب: 12325
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: سند 2030 در تعارض با هویت فرهنگی کشور ماست و اجرای آن سبب گسترش فحشا و بی بند و باری در جامعه است.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: سند 2030 ادامه برنامه ریزی و جنگ نرم دشمنان برای ضربه زدن به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی کشور ماست، دشمنان می خواهند فرهنگ اسلامی را از نسل جدید ما بگیرند و فرهنگ منحط غربی را جایگزین آن کنند.
وی افزود: فرهنگ اسلامی کشور ما اختلاط بین دختر و پسر را در مدارس قبول نمی کند و اجازه نمی دهیم غربی ها در امور داخلی و فرهنگی کشور ما دخالت کنند چرا که هدف غرب از الزام کشور ما به اجرای این سند تغییر هویت دینی و اسلامی کشور به فرهنگ منحط غربی است.
وی خاطرنشان کرد: اجرای سند 2030 مصداق رخنه فرهنگی غرب در آموزش و پرورش است و مردم ایران اجازه نمی دهند فرزندانشان با چنین فرهنگی پرورش و تربیت شوند.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: رهبرمعظم انقلاب درباره این سند به مسئولین هشدار دادند و باید هرچه زودتر اجرای این سند در مدارس متوقف شود چراکه سند 2030 در تعارض با هویت فرهنگی کشور ماست و اجرای آن سبب گسترش فحشا و بی بند و باری در جامعه است.
وی اذعان کرد: مسئولین فرهنگی کشور باید در برابر نقشه شوم استکبار ایستادگی کنند و نسبت به ترویج و تبلیغ داشته‌های دینی و اسلامی اصیل خود تلاش کنند  و در این مسیر سیاست ها و نصایح رهبر انقلاب را اجرایی کنند.
Share/Save/Bookmark