راهپیمایی 22 بهمن بیعت مجدد با نظام اسلامی و ولایت فقیه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۰
کد مطلب: 14396
 
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت:راهپیمایی 22 بهمن بیعت مجدد با نظام اسلامی و ولایت فقیه است، مردم ایران هوشیار و آماده در همه صحنه ها برای دفاع از این نظام اسلامی جان برکف حضور دارند.
راهپیمایی 22 بهمن بیعت مجدد با نظام اسلامی و ولایت فقیه است
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پور در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: 22بهمن روز تجلی شکوه و عظمت انقلاب ایران و برگ زرین دیگری از تاریخ شکوهمند کشور است.

وی افزود: راهپیمایی 22 بهمن بیعت مجدد با نظام اسلامی و ولایت فقیه است، مردم ایران هوشیار و آماده در همه صحنه ها برای دفاع از این نظام اسلامی جان برکف حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: حضورگسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب نا امیدی دشمنان و اعلام برائت از دشمنان نظام جمهوری اسلامی است، مردم قدرشناس و با بصیرت ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال مردمی بودن نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی پور تاکید کرد: ملت ایران با این حماسه حضور به دشمنان خود ثابت کردند که گزینه های نظامی، اقتصادی و سیاسی و توطئه بر ملت رشید و آگاه ایران اثر ندارد و مردم ایران هوشیار و آماده در همه صحنه ها برای دفاع از این نظام اسلامی جان برکف حضور دارند.


انتهای پیام/ش
Share/Save/Bookmark