دستگیری عاملان جنایت مسلحانه در مقابل بخشداری "ساربوک"
تاریخ انتشار : جمعه ۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۹
کد مطلب: 17078
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از دستگیری عاملان قتل جوان ۲۸ ساله در مقابل بخشداری شهر ساربوک شهرستان قصرقند خبر داد.
دستگیری عاملان جنایت مسلحانه در مقابل بخشداری "ساربوک"
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛سردار محمد قنبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی قتل مردی ۲۸ ساله توسط ۲ سرنشین یک دستگاه پژو ۴۰۵ در بیست و سوم بهمن ماه سال جاری در مقابل بخشداری شهر ساربوک از توابع شهرستان قصرقند، تیم‌های پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی صحنه قتل و استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی متهمان را که دو جوان ۲۲ و ۳۴ ساله اند را شناسایی و تحقیقات خود را برای دستگیری آن‌ها آغاز کردند.

قنبری تصریح کرد: تحقیقات برای دستگیری متهمان ادامه داشت تا اینکه اطلاعاتی در خصوص زندگی مخفیانه آن‌ها در شهر چابهار به دست آمد.

وی بیان کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از شناسایی مخفیگاه آنان در خیابان سوسنگرد منطقه گلشهر شهر چابهار محل را به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند و با هماهنگی‌های قضائی در اقدامی ضربتی ساعت هشت شب گذشته آن‌ها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: متهمان که یکی از آن‌ها فردی شرور و دارای چندین فقره سابقه کیفری است در بازجوئی‌های کارآگاهان پلیس آگاهی به قتل در شهر ساربوک در پی اختلافات قبلی با مقتول اعتراف و پس از تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark