به مناسبت هفته ملی کودک انجام شد
برپایی نمایشگاه آثار اعضای کانون در مرکزفرهنگی هنری میرجاوه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب: 13063
 
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان میرجاوه از برپایی نمایشگاه آثار اعضای کانون به مناسبت هفته ملی کودک در این مرکز خبر داد.
زهرا زرگر در گفت و گو با خبرنگار لادیز با اشاره به برنامه‌های هفته ملی کودک، اظهار داشت: ویژه‌برنامه‌های هفته ملی کودک از 15 تا 21 مهرماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان میرجاوه با شعار «هرکودک نشانی خداست» برگزار می‌شود.
وی افزود: دعوت ازدانش آموزان مدارس، بازدید ازکتابخانه و نمایشگاه آثار اعضای کانون،برگزاری کارگاه های فرهنگی و هنری نظیر سفالگری،قصه گویی،شعرخوانی،کاردستی ،عضویت رایگان کودکان و نوجوانان علاقمند به کتاب و کتابخوانی در مرکز در تاریخ ۱۹مهر، برپایی نمایشگاه آثار اعضا کانون، دیداراعضای فعال کانون با مسئولان شهرستان از جمله برنامه‌هایی است که در هفته ملی کودک اجرا می شود.
وی با اشاره به برپایی نمایشگاه آثار اعضای کانون پرورش فکری در مرکزفرهنگی هنری میرجاوه به مناسبت هفته ملی کودک، خاطرنشان کرد: ایجاد فضایی پرتکاپو، خلاق و به یادماندنی با مشارکت کودکان از جمله مهم‌ترین اهدافی است که در برنامه‌های هفته‌ی ملی کودک  دنبال می شود به همین منظور نمایشگاهی از آثار اعضای کانون پرورش فکری در مرکزفرهنگی هنری میرجاوه برپا شده و آثار دستی اعضای کانون در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

زرگر تاکید کرد: همچنین به مناسبت هفته ملی کودک , عضویت کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۶ ساله شهرستان میرجاوه در روز چهارشنبه 19 مهرماه در کانون پرورش فکری رایگان می باشد و کودکان و نوحوانان این شهرستان می توانند با در دست داشتن یک قطعه عکس و فتوکپی شناسنامه به عضویت کانون پرورش فکری این شهرستان در آیند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark