لبیک سپاه میرجاوه به فرمان رهبر انقلاب/توزیع 420 سبد معیشتی و 5هزار ماسک و دستکش بین نیازمندان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۲
کد مطلب: 17573
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میرجاوه از توزیع 420 سبد معیشتی و 5هزار ماسک و دستکش بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.
لبیک سپاه میرجاوه به فرمان رهبر انقلاب/توزیع 420 سبد معیشتی و 5هزار ماسک و دستکش بین نیازمندان
سرهنگ پاسدار احمدعلی بزی در گفت و گو با لادیز،گفت:سپاه شهرستان میرجاوه با لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب در کمک مومنانه به اقشار آسیب پذیر در زمان شیوع کرونا، برای تامین معیشت در این روزهای سخت به کمک نیازمندان شتافته است.

وی افزود:جهادگران پاسدار و بسیجی شهرستان میرجاوه برای حمایت از نیازمندان و محرومان و کسانی که شیوع بیماری کرونا، زندگی آنان را از نظر معیشتی و اقتصادی تحت تأثیر قرار داده است،۴۲۰سبد معیشتی شامل ۱۰کیلو برنج ، روغن، ماکارونی و 2عدد مرغ توزیع کردند.


وی خاطرنشان کرد: همچنین اقلام بهداشتی مانند دستکش و ماسک و کمک نقدی به مبِلغ ۳میلیون تومان به ۲۰ خانواده کم درآمد و نیازمند این شهرستان اهدا شد تا در این برهه زمانی و شیوع بیماری کرونا گامی مثبت برای رفع مشکلات نیازمندان برداشته شود و آرامش را به این خانواده ها هدیه کند.

 


وی ادامه داد: عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر، مساجد و اماکن مختلف شهرستان، آموزش چهره به جهره همراه با توزیع بروشورهای آموزشی مقابله با ویروس کرونا، نصب بنرهای آموزشی در کنار توزیع سبدهای معیشتی و بهداشتی و اقلام ضروری زندگی بین اقشار کمتربرخوردار و آسیب پذیر از جمله اقدامات سپاه میرجاوه در ایام شیوع کرونا برای حمایت از مردم است.
انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark