دم خروس حادثه میرجاوه از عربستان بیرون زد!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
کد مطلب: 15880
 
رسانه های سعودی که در جریان اقدامات گروهک ریگی همواره در انتشار خبرهای رسانه ای تروریست ها پیش قدم بودند، این بار نیز دقایقی پس از حادثه میرجاوه با سخنگوی گروهک جیش الظلم مصاحبه کرد.
به گزارش پایگاه خبری لادیز،به نقل از عصرهامون، شبکه العربیه عربستان سعودی که در سالهای فعالیت گروهک تروریستی مالک ریگی نیز فیلم های اختصاصی جنایات این تروریست معدوم را منتشر میکرد اینبار نیز به صورت اختصاصی با سخنگوی گروهک تروریستی جیش الظلم مصاحبه انجام داد.
عرفان شهنوازی سخنگوی این گروهک تروریستی در گفتگو با العربیه مدعی شده این اقدام را برای دفاع از مردم اهل سنت انجام داده حال آنکه گفته می شود برخی از ربوده شدگان اهل سنت بوده اند و جامعه اهل سنت نیز در پیام های مختلف اعلام برائت خود را از این اقدام اعلام کرده اند.
در هر صورت شبکه العربیه یکبار دیگر با مصاحبه اختصاصی با سخنگوی یک گروه تروریستی در جنوب شرق ایران این سوال را در ذهن بوجود آورد که این ارتباطات رسانه ای از چه کانالی و با چه هدفی برگزار می شود؟ و چگونه خبرنگاران این شبکه به راحتی با ترویست ها ارتباط تلفنی و حتی موفق به دیدار در سنگرهای مخفی آنها می شوند؟
البته پشت پرده این گونه اقدامات را باید در یادداشت عبدالستار دوشوکی مهره رسانه ای العربیه دید که تلاش کرد در سالروز شهادت سردار شوشتری طرح مردمی کردن امنیت در استان را زیر سوال برده و همزمان اقدام تروریست ها را مورد تمجید قرار دهد.
همه اینها در حالی است که این ساختار امنیتی مردمی به قدری تأثیر گذار بوده که برخی تحلیلگران امنیتی در اروپا آن را زمینه ساز ضربات بسیار سنگین به گروه های وهابی و تروریست منطقه می دانند. حال اگر صحبت های بن سلمان برای کشاندن جنگ به داخل ایران، اقدامات کور تروریست ها و تحرکات رسانه ای سعودی ها را در کنار هم قرار دهیم، مشاهده می کنیم که بسیجیان بلوچ تا چه اندازه دشمنان ایران را پریشان کرده اند.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark