سرپرست امور توزیع برق زهک:
​شبکه توزیع برق روستای حسنخون شهرستان زهک اصلاح شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷
کد مطلب: 18463
 
محمد صبور گفت: در اقدام عملیاتی توسط پرسنل این امور شبکه توزیع برق روستای حسنخون این شهرستان با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۵۶۰ میلیون ريال اصلاح شد.
  به گزارش سایت لادیز؛به نقل از عصرهامون بیان کرد: در اقدام عملیاتی توسط پرسنل این امور شبکه توزیع برق روستای حسنخون این شهرستان با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۵۶۰ میلیون ريال اصلاح شد.

وی اظهار کرد: این طرح در قالب طرح بهارستان و در راستای توسعه، بهینه سازی و رفع حریم شبکه برق روستایی این منطقه انجام و بیش از ۷۵۰ خانوار روستای حسنخون از برق پایدار و مطمئن تر برخوردار شدند.

وی ادامه داد: تعویض چهار اصله تیر فشار متوسط، تعویض ۵۹ اصله تیر فشار ضعیف، تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار به متراژ پنج کیلومتر و رفع حریم شبکه به میزان ۲ کیلومتر از جمله اقدامات مهم انجام شده در این روستا است.

سرپرست امور توزیع برق زهک بیان کرد: تبدیل چهار کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار و تعویض ۴۵ پایه فشار ضعیف روستای قلعه کهنه از توابع این شهرستان برنامه بعدی برای اصلاح و بهینه سازی شبکه برق این منطقه است.

شایان ذکر است؛ طرح بهارستان در راستای توسعه و بهینه سازی شبکه برق ۱۰ هزار روستای کشور آغاز شده که سهم استان سیستان و بلوچستان در این طرح ملی توسعه و بهینه سازی شبکه توزیع برق ۶۶۰ روستاست.  

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark