انتشار نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی تا ساعت 20
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۸
کد مطلب: 12964
 
مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: نتایج اولیه‌ 3 برابر ظرفیت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی تا ساعت 20 اعلام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛حسین توکلی در گفت و گو با حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور‌، اظهار کرد: چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 96 در روز جمعه‌ 3 شهریور ماه 96 در دو نوبت صبح و بعدازظهر‌ برگزار شد و نتایج‌ آن بر روی سایت‌ سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می‌گیرد.

 وی عنوان کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده‌ فهرست‌ اسامی‌ 3 برابر ظرفیت‌ داوطلبانی‌ که در چهارمین آزمون استخدامی‌ دستگاه‌های اجرایی کشور شرکت کرده‌اند، تا ساعت 20 امشب‌ سه شنبه 4 شهریور ماه 96 بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور‌ قرار‌ می‌گیرد.

 توکلی تأکید کرد: داوطلبان‌ شرکت‌کننده در چهارمین آزمون دستگاه‌های اجرایی کشور ضرورت‌ دارد با در دست داشتن مدارک لازم و با توجه به اطلاعیه‌های مندرج که به همراه نتیجه آزمون بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می‌گیرد‌.

 وی یادآور شد: بدیهی‌ است: نتایج نهایی چهارمین آزمون متمرکز‌ دستگاه‌های اجرایی کشور‌ در چارچوب‌ مقررات‌ بعد از کنترل مدارک‌ و مستندات ارائه شده جهت معرفی داوطلبان‌ 3 برابر ظرفیت‌ به دستگاه‌های مربوطه و انجام مراحل‌ بعدی‌گزینش و مصاحبه عملی معرفی‌  می‌شوند.

 انتهای پیام/

زمان اعلام نتایج چهارمین آزمون استخدامی کشور

Share/Save/Bookmark