مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میرجاوه عنوان کرد؛
واگذاری 2میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد در میرجاوه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب: 14971
 
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میرجاوه از واگذاری 2میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد در میرجاوه خبر داد.
واگذاری 2میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد در میرجاوه
منصور نورا در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: اشتغال‌زایی از برنامه‌های مهم کمیته امداد است که با پرداخت تسهیلات کم بهره به مددجویان تحت حمایت، زمینه خودکفایی آنان فراهم می شود و درواقع هدف این نهاد اشتغال و خودکفایی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد است.

وی افزود: تاکنون دو میلیارد تومان اعتبار از طریق بانک امداد به مددجویان برای اشتغالزایی  واگذار  و آموزش های فنی و حرفه ای لازم به مددجویان داده شده است.

نورا عنوان کرد: کمک های ویژه درمانی به مددجویان تخصیص داده شده است و خرید و واگذاری زمین به 50 خانوار در میرجاوه و لادیز در دستور کار قرار دارد تا مددجویان  صاحب خانه شوند.

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته تعداد مددجویان به دلیل خشکسالی و افزایش بیکاری 50 درصد افزایش پیدا کرده است و تعداد 160 دانشجو تحت حمایت این نهاد قرار دارند.

نورا تاکید کرد: در سال گذشته 60 میلیون هدایای نقدی و غیر نقدی در جشن نیکوکاری جمع آوری شد و 200 سبد غذایی و کفش توسط خیرین بین نیازمندان شهرستان توزیع شده است.انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark