ترویج بی حجابی دسیسه دشمنان برای انحطاط جامعه ایران اسلامی است /زنان بمی توانند با حجاب اسلامی به جایگاه های برتر اجتماعی برسند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
کد مطلب: 15132
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: زنان می توانند با حفظ حجاب مقام و شان اجتماعی خویش را ارتقا دهند و در سایه حفظ حجاب به جایگاه های برتر اجتماعی دست پیدا کنند.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: حجاب  سبب افزایش ایمان، معنویت در جامعه می شود و قرآن  برای حفظ سلامت جامعه دستور صریح به رعایت عفاف و حجاب داده است چرا که حجاب سبب مصونیت زن در برابر آسیب های اجتماعی است.
وی افزود: حجاب ریشه در تاریخ ملت ایران دارد اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی حجاب بسیار جدی تر از قبل توسط بانوان در جامعه رعایت شد و رعایت حجاب برای بانوان ایرانی بسار مهم و حیاتی تلقی می شود چراکه سبب حفظ حرمت و منزلت اجتماعی بانوان شده است.
وی خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن زنان را به حفظ حجاب سفارش کرده تا با رعایت عفاف و حجاب دوشادوش مردان فعالیت کند و این حجاب هرگز مانعی برای رشد و پیشرفت بانوان تلقی نمی شود.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: بی حجابی عامل ایجاد بی بند و باری و سستی بنیان خانواده ها در جامعه است زنان می توانند با حفظ حجاب مقام و شان اجتماعی خویش را ارتقا دهند و در سایه حفظ حجاب به جایگاه های برتر اجتماعی دست پیدا کنند.
وی ترویج بی حجابی را حربه استکبارجهانی دانست و اذعان کرد: ترویج بی حجابی دسیسه دشمنان برای انحطاط جامعه ایران اسلامی است، دشمنان قصد دارند فرهنگ منحط غربی را در بین بانوان ما گسترش دهند و حجاب اسلامی را از زنان ایرانی  بگیرند اما بدون شک بانوان و زنان با الگو گیری از شخصیت هایی نظیر حضرت زهرا(س) می توانند در بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی مصون بمانند.
Share/Save/Bookmark