ساخت بازی Command & Conquer تایید شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۲
کد مطلب: 16149
 
شرکت EA سرانجام خبر از ساخت نسخه بازسازی شده بازی محبوب Command & Conquer می‌دهد.
ساخت بازی Command & Conquer تایید شد
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛شرکت EA اخیرا اعلام کرده است که قصد تولید ریمستر بازی Command & Conquer را دارد. این بازی مطرح از سال 1995 تولید می‌شود و سازنده اصلی آن استودیو Westwood بود، پس از پایان کار این شرکت در سال 2003، از آن زمان EA تولید کننده‌ این بازی است. همچنین سبک این بازی تا سال 2002 به صورت استراتژیک همزمان بود که از آن به بعد به صورت تیراندازی اول شخص تولید می‌شود.

حال EA با تولید ریمستر نسخه استراتژیک همزمان بازی قصد احیاء نسخه قدیمی این بازی محبوب را دارد. ناشر اعلام کرده است که نسخه ریمستر شامل نسخه اصلی Command & Conquer و Red Alert(بهترین بازی مجموعه Command & Conquer تولید شده در 1996) است و با کیفیت 4K و با برترین ویژگی‌های گرافیکی ساخته می‌شود و این خبر خوبی برای طرفداران قدیمی این بازی است زیرا بر خلاف نسخه Rivals بخش معاملات کوچک بازی حذف شده و جریان ثابت پول برگردانده ‌خواهد ‌شد.

همچنین این شرکت در اقدامی جالب به استخدام کارمندان Petroglyph Games (شرکتی که پس از نابودی استودیو Westwoodتوسط برخی از کارمندان آن ساخته شد) پرداخته است که این نشان می‌دهد کارمندان اصیل استودیو Westwood کمک به ساخت ریمستر بازی تولیدی خودشان خواهند کرد. شرکت EA حتی برای تولید موسیقی متن این بازی هم سازنده موسیقی نسخه قدیمی این بازی یعنی Frank Klepacki را استخدام کرده تا روح و اصالت این عنوان پس از دو دهه ابقا شود.

البته هنوز خیلی زود است تا بخواهیم درمورد خروجی این پروژه صحبت کنیم، چرا که تولید ریمستر حتی آغاز نشده و اعلامیه اخیر تنها به بازگرداندن تولید کنندگان قدیمی این بازی و یک سری از جزئیات اشاره دارد. این اعلامیه بهترین خبر ممکن برای طرفداران بازی Command & Conquer بود و همچنین نشان داد شرکت EA صرفا به فکر سودآوری نیست و به دنبال بازگرداندن ویژگی‌هایی است که این بازی را ماندگار می‌کند.

Share/Save/Bookmark