احداث 20خانه برای زلزله زدگان کرمانشاهی توسط بسیجیان سیستان و بلوچستان+تصاویر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب: 13575
 
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای پیشرو بسیج سازندگی استان از روزهای اول زلزله در غرب کشور، در منطقه حضور پیدا کرده و به فعالیت می پردازد.
احداث 20خانه برای زلزله زدگان کرمانشاهی توسط بسیجیان سیستان و بلوچستان+تصاویر
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ سرهنگ علی اکبر جعفری در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: دو روستای بانی نار و گزنه در این منطقه به سیستان و بلوچستان سپرده شده و هدایت و سوق دادم کمک های مردم استان به این دو روستا انجام می شود.
وی ادامه داد: در این دوروستا 75خانوار با 315نفر جمعیت ساکن هستند که همه ساکنان آنها از برادران و خواهران اهل سنت می باشند.
وی تاکید کرد: تمامی تیم های گروه های جهادی بسیج سازندگی برای حضور و فعالیت در این منطقه اعلام آمادگی کرده اند و 315نفر هم با حضور در این نهاد نام نویسی برای حضور در این مناطق را انجام داده اند.
وی خاطر نشان کرد: درحال حاضر حضور افراد در این منطقه نیاز نیست بله نیاز به کمک های نقدی و غیر نقدی برای ساخت منازل و کمک به معیشت مردم مورد نظر است که افراد می توانند با شماره حساب کمک به آسیب دیدگان حوادث غیرمترقبه ۵۱۵۱۶۲۸۴۳۸۰۱۱ سپه و شماره شبا ir۵۷۰۱۵۰۰۰۰۰۰۵۱۵۱۶۲۸۴۳۸۰۱۱ و شماره حساب اربعین ۱-۲۶۳۳۳-۴۲-۲۴۱۰ بانک انصار کمک های نقدی خود را واریز کنند و یا با حضور در نمایندگی های بسیج سازندگی کمک های غیر نقدی خود را تحویل دهند.

انتهای پیام//پ
Share/Save/Bookmark