تروریست های جیره خوار آمریکا به دنبال ناامنی در مرزهای کشور هستند/وحدت شیعه و سنی در حراست از مرزهای کشور ستودنی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب: 14763
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:اشرار و تروریست های جیره خوار آمریکا و اسراییل همواره به دنبال خدشه دارکردن امنیت ایران اسلامی و ایجاد رعب و وحشت در مرزهای کشور هستند.
تروریست های جیره خوار آمریکا به دنبال ناامنی در مرزهای کشور هستند/وحدت شیعه و سنی در حراست از مرزهای کشور ستودنی است
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور ضمن محکومیت حادثه تروریستی میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی همواره به دنبال ضربه زدن به این نظام برهم زدن امنیت و وحدت شیعه و سنی در این استان هستند.
وی افزود:اشرار و تروریست های جیره خوار آمریکا و اسراییل همواره به دنبال خدشه دارکردن امنیت ایران اسلامی و ایجاد رعب و وحشت در مرزهای کشور هستند و جنایت اخیر اشرار نیز با هدف اختلال در امنیت کشور انجام شد که فرزندان شیعه و سنی این مرز و بوم با نثار خون در مقابل این جنایتکاران ایستادند.
مولوی ریگیان پور خاطرنشان کرد: اتحاد بین شیعه و سنی در استان سیستان و بلوچستان، همواره دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشته است و وحدت بین شیعه و سنی در حراست از مرزهای این کشور ستودنی است و تاهنگامی که برادری بین شیعه و سنی وجود دارد دشمنان نمی توانند به نظام جمهوری اسلامی آسیب بزنند.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه تاکید کرد: اتحاد رمز قدرت ملت ایران در مقابل دشمنان است و شهادت هنر مردان خداست، هیچ افتخاری بالاتر از این نیست که انسان در مسیر رضایت خدا جان خود را نثار کند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark