استکبارجهانی و ایادی آن عاملین این حادثه تروریستی هستند/اتحادشیعه و سنی در راهپیمایی 22بهمن خاری در چشم دشمنان شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴
کد مطلب: 16798
 
امام جمعه اهل سنت کنارک گفت: چنین اعمال تروریستی از سوی مزدوران استکبارجهانی انجام شده و بدون شک حضور گسترده مردم شیعه و سنی در جشن چهل سالگی انقلاب سبب عصبانیت دشمنان و این انتقام کوردلانه شده است.
استکبارجهانی و ایادی آن عاملین این حادثه تروریستی هستند/اتحادشیعه و سنی در راهپیمایی 22بهمن خاری در چشم دشمنان شد
مولوی عبدالمالک ملکی پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز ضمن محکومیت حمله انتحاری تروریست ها به اتوبوس حامل حافظان امنیت کشور در محور خاش به زاهدان، اظهار کرد: چنین اعمال تروریستی از سوی مزدوران استکبارجهانی انجام  و بدون شک حضور گسترده مردم شیعه و سنی در جشن چهل سالگی انقلاب سبب عصبانیت دشمنان و این انتقام کوردلانه شده است.
وی افزود: بدون شک برگزاری نشستی ضد ایرانی از سوی دشمنان ایران اسلامی در ورشو در انجام چنین اقدامات ننگینی از سوی دشمنان موثر است چراکه استکبار جهانی از هر راهی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده می کند و هیچ گاه دست از دشمنی با ملت ایران برنمی دارد.
وی با بیان اینکه حضور شیعه و سنی در راهپیمایی 22بهمن خاری در چشم دشمنان شد، خاطرنشان کرد:دشمن چشم دیدن اتحاد شیعه و سنی را در ایران اسلامی ندارد و نمی خواهد که انقلاب اسلامی در امنیت و آرامش باشد و دست به شرارت و ناامنی در کشور می زند اما مردم در صحنه های مختلف اتحاد خود در حمایت از انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشته اند و این سبب عصبانیت دشمنان شده است.
مولوی ملکی پور تاکید کرد: دشمنان ایران اسلامی همواره به دنبال ایجاد تفرقه، ناامنی و اغتشاش در کشور هستند و دست استکبارجهانی و ایادی آن در تمام این حوادث ضد انقلاب اسلامی آشکار است اما ملت ما باوجود همه این دشمنی ها اتحاد خود را حفظ خواهد کرد چرا که ماهیت دشمنان را به خوبی شناخته است.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark