رزمنده دفاع مقدس بیان کرد؛
امروز خط و خطوط نبرد پیچیده شده است/ولایت مداری و دین مداری محور اصلی مبارزه در اردوگاه های دشمن بود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲
کد مطلب: 14411
 
آزاده دفاع مقدس گفت:ولایت مداری و دین مداری محور اصلی مبارزه در اردوگاه های دشمن بود.
امروز خط و خطوط نبرد پیچیده شده است/ولایت مداری و دین مداری محور اصلی مبارزه در اردوگاه های دشمن بود
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛حیدری نسب آزاده هشت سال دفاع مقدس در مراسم اجلاسیه فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس بیان کرد: دوران هشت ساله دفاع مقدس برای ایثارگران و آزادگان جنگ تحمیلی به دلیل تحمل روزهای سخت اسارت در اردوگاه دشمن بعثی بیش از 12 سال طول کشید و ارزش مداری و اعتقادات باعث تحمل این شرایط سخت بود.
وی با بیان اینکه اکنون در صحنه ای متفاوت هستیم و امروز خط و خطوط نبرد پیچیده شده است، افزود: سختی ها و مصائب اردوگاه های دشمن تا روزهای آخر اسارت ادامه داشت اما ایثار،گذشت، فداکاری، ولایت مداری و اعتقادات والای رزمندگان سبب شد تا آزادگان ما بتوانند این شرایط سخت را مدیریت و تحمل کنند و ولایت مداری و دین مداری محور اصلی مبارزه در اردوگاه های دشمن بود.
وی خاطرنشان کرد: دشمن بعثی رزمندگان را برای ادای نماز و روزه و مباحث اعتقادی آزار و شکنجه می کردند، صبح روز بعد اسارت در اردوگاه عراق مجبور شدیم با همان وضعیت اسارت و دستان بسته نماز بخوانیم اما به تدریج عراقی ها خجالت کشیدند و اجازه دادند تا رزمندگان بدون مشکل نماز را ادا کنند و به تدریج شاهد برگزاری نمازهای جماعت در اردوگاه بودیم.

تمام رسانه های جهان در دست دشمنان بود
سرهنگ موحد یکی از فرماندهان نیروی انتظامی در زمان جنگ، اظهار کرد: عملیات مرصاد آخرین عملیاتی بود که نیروهای مسلح افتخار حضور داشتند و دشمن قصد داشت در این زمان خودی نشان دهد و آخرین عربده های خود را بکشد و با کمک منافقین موفقیت کسب کند و غافل از این بودند که فرزندان خمینی کبیر همواره هوشیار و بیدار هستند.
وی با اشاره به خاطره ای از دوران دفاع مقدس، افزود:در کرمانشاه در پاسگاه کرند حضور داشتیم و دشمن تا ۱۵ کیلومتری کرمانشاه و کرند غرب و قصرشیرین آمده بود و جشنی برپا کرده بودند.
وی ادامه داد: تمام رسانه های جهان در دست دشمنان بود اما خداوند توفیق داد و با توجه به استقرار گروهان شرایط موجود و محل پاسگاه با توکل به خدا پیروز شدیم شهید بزرگوار شفیعی می گفت پیروزی از آن ماست و همان طور شد.


انتهای پیام/ش
Share/Save/Bookmark